У Києві зняли новий комедійний серіал «Волею випадку»

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

В рамках стратегії розвитку і виробництва українського контенту, компанія ВОЛЯ в партнерстві з кіностудією FILM.UA зняла міні-серіал «Волею випадку». У зйомках серіалу, окрім професійних акторів та студентів Ukrainian Film School, взяли участь співробітники компанії. Власне вони і є прототипами головних героїв.

«Цей міні-серіал – сміливий крок до чогось нового та цілковитий експеримент. Це наш перший досвід у створенні авторського контенту, який, сподіваємося, стане успішним. Упродовж трьох років ми отримували нагороду «Вибір року» – це публічне визнання нашого лідерства. Ми продовжуємо працювати над розвитком та фінансуванням українського контенту, і впевнені, що наше партнерство з різними студіями стане поштовхом до створення нових ексклюзивних продуктів» – коментує подію Вікторія Цомая, директор з маркетингу ВОЛЯ.

ВОЛЯ – перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року – перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE + KIDS». Останній має кілька голосових доріжок, у тому числі, мовою оригіналу, а це означає, що улюблені фільми легко можуть стати посібниками для вивчення іноземних мов.

«FILM.UA Group давно і щільно співпрацює з ВОЛЯ, і така колаборація стала для нас дуже корисним досвідом. Наша Група виробляє найрізноманітніший контент, до кожного свого проекту ставиться дуже серйозно та із задоволенням залучає нових партнерів до творчого процесу. Ми впевнені, що наш комедійний серіал стане першим і дуже важливим кроком у створенні нових проектів» – Поліна Толмачова, маркетинг-директор FILM.UA Group.

У пакетах послуг ВОЛЯ – декілька популярних телеканалів від української кіностудії на будь-який смак: FILMUADRAMA, канал для чоловічої аудиторії BOLT, тематичний Дача і документальний телеканал EPOQUE.

25 вересня на студії FILM.UA відбувся допрем’єрний прес-показ міні-серіалу «Волею випадку».  Прем’єра фільму вийде на каналі «ВОЛЯ CINE+» 29 вересня о 20:00. З 1 жовтня серіал буде доступний в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA і на офіційному каналі ВОЛЯ в YouTube.