У Києві зріс попит на екскурсії на верхівку Батьківщини-Матері

Читайте також

Громадянка “С” заробила понад $4 000 000, демонструючи свої принади

Днями голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що українці, які заробляють на акаунтах в OnlyFans, мають задекларувати свої доходи та сплачувати податки.

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

В “Укренерго” повідомили, чи діятимуть графіки відключення 18 вересня

Компанія "Укренерго" повідомила, що в середу, 18 вересня, заходи щодо обмеження електроенергії не прогнозуються.

У “Київ Цифровий” додали «Мапу ментального здоров’я» для пошуку психологічної підтримки

У застосунку “Київ Цифровий” запустили «Мапу ментального здоров’я», яка допоможе містянам знайти необхідну психологічну допомогу.

Київські митники спалили понад 11 тисяч ляльок Barbie

Сумний фінал спіткав іграшки через порушення прав інтелектуальної власності та спробу ввезти в Україну контрафактний товар.

Поділитися

Вартість однієї екстремальної екскурсії на висоту пташиного польоту складає 500 грн, відтак, чимало киян записуються на відвідини оглядового майданчика.

У Києві зріс попит на туристичний “атракціон” з підйомом на оглядовий майданчик, що на щиті монумента Батьківщині-Матері. У Національному музеї історії України у Другій світовій війні розповідають, що піднятися нагору в режимі “тут і зараз” вже неможливо: існують черга та попередній запис. Вільні години є приблизно за тиждень.

Підйом на оглядовий майданчик, розташований на щиті “Батьківщини-Матері”, є екстремальним видом розваг, відтак, він потребує обов’язкового залучення інструктора. У Музеї кажуть: необхідність у цьому є через чималий маршрут драбинами та сходами, який доведеться пройти охочим побачити Київ з висоти пташиного польоту.

“Це – екстремальний підйом, там є прямий та похилий ліфти. Перед тим, як підніматися, треба буде поспілкуватися з інструктором. Нині багато людей цікавиться, тож є попередній запис”, – пояснюють в музеї.

Охочих дійсно дуже багато, хоча вартість одного підйому 500 грн, а доступний такий “атракціон” з 18 років.

“Сам маршрут дуже непростий, через це треба уважно вислухати інструктора. Дійсно, є два ліфти, після них доведеться підніматися нагору сходами – і навіть пожежною драбиною, через досить вузькі люки, так вже було спроєктовано монумент”, – кажуть в музеї.

Перший ліфт веде від підніжжя стилобату монумента до верхньої частини цього стилобату. Далі треба піднятися сходами до узніжжя самого пам’ятника, і вже там розташований інший ліфт. Він піднімає охочих на рівень пояса монумента.

Звідти вже підйом нагору здійснюється сходами, і навіть пожежною драбиною. Нею треба піднятися приблизно на рівень плеча пам’ятника потім – пішки крокувати всередині руки, а аж звідти – через люк – підніматися на оглядовий майданчик, що розташований на щиті.

Відео дивитись тут.