У Києві зріс попит на екскурсії на верхівку Батьківщини-Матері

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

Вартість однієї екстремальної екскурсії на висоту пташиного польоту складає 500 грн, відтак, чимало киян записуються на відвідини оглядового майданчика.

У Києві зріс попит на туристичний “атракціон” з підйомом на оглядовий майданчик, що на щиті монумента Батьківщині-Матері. У Національному музеї історії України у Другій світовій війні розповідають, що піднятися нагору в режимі “тут і зараз” вже неможливо: існують черга та попередній запис. Вільні години є приблизно за тиждень.

Підйом на оглядовий майданчик, розташований на щиті “Батьківщини-Матері”, є екстремальним видом розваг, відтак, він потребує обов’язкового залучення інструктора. У Музеї кажуть: необхідність у цьому є через чималий маршрут драбинами та сходами, який доведеться пройти охочим побачити Київ з висоти пташиного польоту.

“Це – екстремальний підйом, там є прямий та похилий ліфти. Перед тим, як підніматися, треба буде поспілкуватися з інструктором. Нині багато людей цікавиться, тож є попередній запис”, – пояснюють в музеї.

Охочих дійсно дуже багато, хоча вартість одного підйому 500 грн, а доступний такий “атракціон” з 18 років.

“Сам маршрут дуже непростий, через це треба уважно вислухати інструктора. Дійсно, є два ліфти, після них доведеться підніматися нагору сходами – і навіть пожежною драбиною, через досить вузькі люки, так вже було спроєктовано монумент”, – кажуть в музеї.

Перший ліфт веде від підніжжя стилобату монумента до верхньої частини цього стилобату. Далі треба піднятися сходами до узніжжя самого пам’ятника, і вже там розташований інший ліфт. Він піднімає охочих на рівень пояса монумента.

Звідти вже підйом нагору здійснюється сходами, і навіть пожежною драбиною. Нею треба піднятися приблизно на рівень плеча пам’ятника потім – пішки крокувати всередині руки, а аж звідти – через люк – підніматися на оглядовий майданчик, що розташований на щиті.

Відео дивитись тут.