У Києві зростає кількість випадків грипу та ГРВІ

Читайте також

Відкрилася художня виставка сучасних українських митців «Передчуття»

Напередодні Дня всіх закоханих у київському Арт-кафе «Золоті ворота» відкрилася художня виставка сучасних українських митців «Передчуття».

У Києві створять Службу енергетичної безпеки

У столиці з'явиться нове комунальне некомерційне підприємство — "Служба енергетичної безпеки".

У Києві Нацполіція припинила чергову схему заробітку на військовозобов’язаних

Збагатитися на бажаючих уникнути військової служби вирішили батько з сином.

“Укрзалізниця” запускає “Романтичні експреси” до Дня закоханих

На пасажирів чекає атмосферна подорож у вагонах класу "люкс" під тягою справжнього паровоза.

Захотів випити — отримає до 10 років

У Дніпровському районі столиці 33-річний чоловік вчинив відкрите викрадення алкоголю, попри спроби персоналу його зупинити.

Поділитися

За даними Київської міської державної адміністрації, за останній тиждень у столиці зареєстровано 9 528 нових випадків захворювання на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та COVID-19.

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ наразі нижчий за епідемічний поріг. Це свідчить про те, що медична система міста готова до можливого зростання кількості хворих і може забезпечити необхідну .

Варто зазначити, що за весь звітний період не було зафіксовано жодного летального випадку, пов’язаного з ускладненнями грипу та COVID-19. Це позитивна тенденція, яка свідчить про ефективність вакцинації та своєчасного звернення до лікаря.