У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

Читайте також

Сотні людей мітінгують проти маршу ЛГБТ

У п'ятницю, 14 червня, у Києві сотні людей вийшли на мітинг проти "Маршу Рівності", який має відбутися 16 червня. Біля будівлі Київської міської державної адміністрації зібралися військові, активісти та ветерани російсько-української війни.

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Поділитися

У Києві біля станції метро “Політехнічний інститут” з’явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

Парклет встановлено на ділянці, де ніколи не паркувалися автомобілі. Тобто він не виконує своєї основної функції – не захищає міський простір від зайвих машин, вважають у громадській організації “Пасажири Києва“.

“Парклет – це продовження тротуару, ціллю якого збільшення площі пішохідної зони, що раніше використовувалась автомобілями. Саме тому парклети встановлюють на паркомісцях або ж на смугах, запаркованих автомобілями”, — розповідають в організації.

Однак реалізація парклету біля станції метро “Політехнічний інститут”, на жаль, викликає багато запитань.

“Київська влада чомусь вирішила встановити парклет в зоні, яка і до цього “належала” пішоходам. Водії тут не паркувались. Таким чином, дерев’яна конструкція втратила свою основну функцію – захисту міського простору від зайвих транспортних засобів”, — зазначають “Пасажири Києва”.

Також там відсутні зелені насадження, які могли б забезпечити тінь. Тому перепочити у спекотні дні з комфортом не вдасться.

“Парклет – це про функцію, а не про зовнішній вигляд. Тому дану конструкцію логічніше називати просто лавкою”, — підкреслили в організації.