У КПІ вперше за понад 30 років буде новий ректор

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Вперше за 32 роки у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з’явиться новий ректор. Вибори відбуться вже наступного місяця.

Про це заявив народний депутат України від “Слуги Народу” Роман Грищук.

За словами нардепа, вибори у КПІ призначені на 11 червня. Обирати нового очільника університету буде понад три тисячі осіб. Зокрема, голосувати будуть усі викладачі КПІ, представники студентів і працівників університету.

Водночас, як зауважив політик, на посаду претендують одразу сім людей. Всі вони працівники університету.

“Ніхто ззовні свою кандидатуру не висунув. Хоча Тимофій Милованов розмірковував над таким рішенням”, — наголосив політик.

Хто претендує на посаду ректора КПІ

Безуглий Михайло Олександрович (45 років, закінчив КПІ “Лазерна та оптоелектронна техніка”). Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри Комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва. Голова профкому співробітників КПІ.

Киричок Петро Олексійович (69 років, закінчив аспірантуру і докторантуру КПІ). Директор ВПІ (Видавничо-Поліграфічний Інститут КПІ). П’ять років був проректором з навчально-виховної роботи.

Скулиш Марія Анатоліївна (41 рік, закінчила ФТІ КПІ). Доктор технічних наук, професор, завідувачка кафедри інформаційних технологій в телекомунікаціях Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем. Астролог.

Стіренко Сергій Григорович (52 роки, закінчив КПІ “Комп’ютерні та інтелектуальні системи та мережі”). Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри Обчислювальної техніки. Голова вченої ради Факультету інформатики та обчислювальної техніки.

Жученко Олексій Анатолійович (39 років, закінчив ІХФ). Проректор з науково-педагогічної роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського, доктор технічних наук, професор.

Мельниченко Анатолій Анатолійович (44 роки, закінчив КПІ). Проректор з навчальної роботи, кандидат наук, професор. Був деканом факультету соціології та права, а також довгий час вченим секретарем КПІ.

Кондратюк Вадим Анатолійович (37 років, закінчив ТЕФ КПІ). Проректор з адміністративної роботи, доктор технічних наук, доцент з квітня. Очолював ГФОГП (ДНД) служба безпеки у 2010-2017 роках, у 2017-2019 роках керівник департаменту безпеки КПІ