У Києві обмежили рух вантажівок через спеку

Читайте також

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

У вихідні українців очікують зміни у графіках відключення світла

В «Укренерго» анонсували послаблення графіків для побутових споживачів завдяки теплій погоді.

Презентація коміксу про жіночі досвіди війни

Це історія про любов, самопожертву та боротьбу за свободу, де жіночі мрії розривають пута заборон, а кожен рух є сповіддю серця

Поділитися

У Києві ввели обмеження руху вантажного транспорту через значну спеку. Про це повідомила Патрульна поліція міста.

“Задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися, коли температурні показники повітря +28 градусів та більше за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т”, – йдеться у повідомленні.

Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Нагадаємо, найближчими днями в Україні буде надзвичайно спекотна погода. Це пов’язано з надходженням до країни субтропічного повітря з Балканського півострова та Передкавказзя. Водночас спека супроводжуватиметься розвитком конвективних процесів — місцями очікуються грози, сильні зливи, град та шквали.

Тим часом у Києві обмежать рух на з’їздах із Кільцевої дороги.