У Києві вперше пройде ретро-мотофестиваль

Читайте також

У Києві 24 жовтня запровадили стабілізаційні відключення світла за оновленими графіками

У п'ятницю, 24 жовтня, у Києві запроваджено стабілізаційні відключення електроенергії згідно з графіками.

Подробиці гучної справи Андрія Білоуса щодо зґвалтування та сексуального насильства

Андрій Білоус, колишній художній керівник Молодого театру та ексвикладач Університету імені Карпенка-Карого, став фігурантом гучної справи.

У Києві не працює фунікулер

Вранці у п’ятницю рух фунікулера був тимчасово призупинений через відсутність електропостачання.

Концерт “SOUNDS, VOICES, AND DREAMS FROM UKRAINE”

Національна філармонія України запрошує на особливий концерт, що поєднує силу музики та живого слова, розкриваючи історію й дух України

Куточок Ностальгії 90-х та 2000-х у Книгарні «Сенс»

Книгарня «Сенс» на Хрещатику запрошує поринути у простір ностальгії та спогадів за безтурботним дитинством 90-х та початку 2000-х років

Поділитися

У Києві вперше пройде ретро-мотофестиваль, присвячений 80-річчю Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Про це повідомили організатори заходу.

Відвідувачів чекає унікальна виставка мотоциклів КМЗ, які не представлені в інших колекціях, презентація книги та показ фільму про історію заводу, виступ духового оркестру, дитячі атракції, сувеніри та багато іншого. Крім того, під час фестивалю проводитиметься збір коштів на підтримку українських захисників.

  • Коли: з 11 жовтня по 9 листопада;
  • Де: ВДНГ, павільйон №7.
  • Квитки вже доступні за посиланням.