У Києві замінять очільників райдержадміністрацій

Читайте також

ARKHA представили відеороботу “Mamoritai”

Український рок-гурт ARKHA презентував нову пісню “Mamoritai”, супроводжену атмосферним відео, яке поглиблює сенси композиції.

На Global Wellness Day навчатимуть тілесного та психічного самовідновлення

У тривожні часи всім нам потрібне глибоке відновлення тіла й душі.

КиївПрайд анонсував Марш Рівності у столиці

Українська громадська організація КиївПрайд анонсувала Марш Рівності, який пройде у суботу 14 червня, у Києві.

За $12 000 до ЄС

Поліцейські викрили канал незаконного переправлення чоловіків з України до країн Європейського Союзу.

Яке кіно покажуть просто неба у Києві цього вікенду

У столиці триває сезон кінопоказів під відкритим небом у Just in Cinema на Поштовій площі.

Поділитися

У Київській міській військовій адміністрації заявили про необхідність заміни керівників районів. Мета – підвищення безпеки та ефективності роботи.

Про це повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.

Таку заяву Ткаченко зробив, за його словами, після плідної розмови з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Питання безпеки та ефективної роботи Києва залишається стратегічно важливим. Столиця України володіє найбільшим бюджетом та ресурсами в країні. Однак навіть за таких переваг кияни стикаються з проблемами, які вимагають негайного вирішення”, – зазначив очільник КМВА.

За словами Ткаченка, перший крок у цьому напрямку – заміна керівників районних державних адміністрацій.

“Мета одна – більше результатів та уваги до безпекових питань, вирішення проблем, що хвилюють громаду, і створення умов для комфортного життя”, – йдеться в повідомленні.

Призначення нових керівників районів очікується найближчим часом.