У лікарнях Києва різко зросла кількість хворих на COVID-19

Читайте також

Тарифи на світло 2025–2026: чому побутова ціна нижча за ринкову

Сьогодні українські домогосподарства сплачують лише частину реальної вартості електроенергії.

Україна 2026: головні зміни у виплатах, медицині та податках

З 1 січня 2026 року в Україні набуває чинності низка законодавчих та соціальних новацій.

Цього тижня у столиці триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Ринок праці 2025: де платять понад 50 тисяч гривень та хто став лідером зростання

Наприкінці 2025 року в Україні спостерігається суттєве зростання заробітних плат у сферах будівництва, логістики та послуг.

Без «подвійних» черг: у Кабміні обіцяють адаптувати графіки для киян після тривалих блекаутів

Уряд працює над тим, щоб споживачі, які пережили багатогодинні аварійні відключення, не потрапляли одразу під планові обмеження.

Поділитися

За останній місяць у столиці України значно збільшилася кількість госпіталізацій через COVID-19.

Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Так, за її словами, якщо на 1 липня 2025 року в інфекційних відділеннях комунальних медзакладів перебувало 15 пацієнтів, то станом на початок серпня ця цифра зросла до 68 осіб, з яких 24 — діти.

При цьому, каже посадовиця, до лікарень потрапляють люди з тяжким перебігом хвороби, які потребують серйозного лікування, постійного нагляду медиків та кисневої підтримки.

У Департаменті наголошують, що на тлі війни, яка залишається головною загрозою, COVID-19 продовжує становити небезпеку для здоров’я.

Особливо високий ризик зараження в укриттях під час повітряних тривог, де через обмежену вентиляцію вірус може швидко поширюватися.

Відтак, лікарі наголошують на важливості дотримання профілактичних заходів у таких умовах та рекомендують киянам:

  • Носити маски в закритих приміщеннях з обмеженою вентиляцією, зокрема в укриттях.
  • Регулярно мити руки або використовувати антисептик.
  • Залишатися вдома та звертатись до лікаря за перших симптомів хвороби.

Валентина Гінзбург закликала киян бути свідомими та відповідальними за своє здоров’я, адже навіть у час війни ігнорування таких “дрібниць” може мати серйозні наслідки.

Нагадаємо, в Україні виявили новий штам коронавірусу Stratus.