У метро і без погодження

Читайте також

Сотні людей мітінгують проти маршу ЛГБТ

У п'ятницю, 14 червня, у Києві сотні людей вийшли на мітинг проти "Маршу Рівності", який має відбутися 16 червня. Біля будівлі Київської міської державної адміністрації зібралися військові, активісти та ветерани російсько-української війни.

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Поділитися

КМДА не дозволяли проведення Маршу Рівності у столичному метро, але KyivPride заявили, що Марш може відбутись у метро без офіційного погодження.

В КМДА заявили, що не погоджували проведення Маршу Рівності у столичному метро. Водночас у KyivPride повідомили, що Марш може відбутись у метро у тій чи іншій формі та без офіційного погодження влади.

В громадській організації KyivPride написали, що низка телеграм-каналів почали поширювати фейки, які призвели до гострої публічної реакції.

Чи відбудеться Марш Рівності?

КиївПрайд повідомили, що ніколи не зверталися до КМДА із проханням про закриття станцій метро чи виділення коштів з міського бюджету. Організатори наголосили, що виступають проти втягування КиївПрайду в політичне протистояння у столиці.

Громадська організація “КиївПрайд” 16 травня звернулася до Київської міської військової адміністрації з пропозицією організувати зустріч і погодити різні варіанти проведення Маршу. На жаль, станом на сьогодні, такої зустрічі не відбулось. “Ми стурбовані тим, що спілкування з міською владою вийшло у публічну площину і набуло емоційного забарвлення”, – йдеться в офіційній заяві.

Через небезпеку ракетної атаки, метро розглядають як основне та найбільш безпечне місце для проведення Маршу. Організатори також нагадують про позитивний досвід ХарківПрайду.

“КиївПрайд 2024 може відбутись у метро у тій чи іншій формі і без офіційного погодження КМДА чи Київського метрополітену, однак ми як організатори завжди виступаємо за діалог із владою”, – наголошують в організації.

Організатори сподіваються на конструктивний діалог і спільний пошук рішень, які дозволять провести Марш КиївПрайд 2024 якомога безпечніше.

КиївПрайд проведе заходи до Місяця гордості

9 червня 2024 року відбудеться Благодійний освітній фестиваль “КиївПрайд” в арт-центрі Closer. На фестивалі можна буде послухати лекції, дискусії, відвідати креативні майстерні, ярмарку українських брендів, психологічні консультації, майстер-класи та насолодитися музичною програмою.
В умовах повномасштабної війни вхід на фестиваль буде платним – благодійний внесок на потреби ЗСУ. Так, організатори збирають 4 мільйони гривень для захисників та захисниць.