У ПЦУ розповіли, коли можна буде освятити паски в Лаврі

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Освячення відбуватиметься у Трапезній церкві святих Антонія та Феодосія Печерських

Пресслужба Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» опублікувала графік богослужінь у церкві преподобних Антонія і Феодосія Печерських на травень.

Зокрема, в Страсну п’ятницю, 3 травня, з 14:00 до 19:00 у храмі служитимуть вечірню з винесенням Святої плащаниці та ієрусалимську ранню із чином погребіння.

У Велику суботу, 4 травня, з 17:00 до 21:00 у церкві можна буде освятити паски.

На Світле Христове Воскресіння, 5 травня, з 06:00 до 12:00 проходитимуть пасхальна рання, часи та божественна літургія. У цей час також можна буде освятити паски. З 17:30 до 20:00 у храмі триватиме пасхальна вечірня.

Нагадаємо, комендантська година у великодню ніч діятиме без змін – з 00:00 до 05:00.