У Подільському суді розглядають справу директора Музичного театру – ВІДЕО

У Подільському районному суді міста Києва відбулося підготовче засідання за кримінальним провадженням щодо директора Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва (КМАТОБ, Музичний театр) Юрія Щура.

Йому загрожує від 2 до 8 років позбавлення волі з забороною обіймати керівні посади та займатися певною діяльністю. Щуру інкримінують привласнення майна комунального закладу на мільйонів гривень та підробку документів.

Не дивлячись на клопотання прокурора про відсторонення від посади директора театру цього зроблено не було. Навпаки, під час проведення слідства постраждали  актори та режисери театру, які проходили свідками у справі і були звільнені “адміністрацією” КМАТОБ.

Так, нещодавно були звільнені лауреати Київської Пекторалі режисери Віталій Пальчиков та Дмитро Тодорюк, диригенти Алла Кульбаба, Іван Чередниченко. Сергія Голубничого зняли з посади головного диригента, а потім вернули на півставки звичайним диригентом. Також були звільнені 31 артист балету, серед них Алла Ситник, Марія Воробей, Акарі Кавасакі, заслужена артистка Вікторія Веласкес, Катерина Евтікова. Щоправда, потім 18 артистів взяли назад.

Тобто, виникла дивна ситуація: підсудний хапуга продовжує звільняти або маніпулювати творчими працівниками і зубами тримається за своє місце.

Кажуть, нинішній директор раніше був особистим водієм екс-нардепа, а потім заступника Леоніда Черновецького – Віталія Журавського. І по всьому, саме Журавський пролобіював свого водія на посаду директора театру. Це кричущий факт, але Юрій Щур немає культурологічної освіти і взагалі був призначений неправомірно, проте він добре налагодив процес неправомірного власного збагачення й відкатів впливовим особам.

Незрозуміло, чому департамент культури КМДА так трепетно тримає на посаді директора муніципального академічного театру, людину без освіти. До речі, нардеп Валерій Карпунцов стверджує, що корупція в українській культурі досить масштабна, а особисто Юрій Щур щомісяця носить до КМДА по 150 тис. грн «данини». Цю інформацію він навесні оприлюднив на парламентському телеканалі «Рада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне