У січні весь наземний громадський транспорт отримає безкоштовний Wi-Fi

До кінця січня 2018 року планується остаточно завершити обладнання всього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi. 

Безкоштовно користуватися інтернетом в наземному громадському транспорті стало можливим завдяки співпраці КП «Київпастранс» з компанією «Є Wi-Fi». Обладнання транспорту Wi-Fi розпочалося наприкінці вересня цього року. Наразі завершено підключення до мережі інтернет у трамваях Депо ім.Шевченка та Подільського депо, автобусах Автобусного парку №5.

Free Wi-Fi

«Ми прагнемо постійно підвищувати якість надання послуг та бути на часі.  Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi в усьому наземному громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки», – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також co-founder Олексій Дупак додав: “Співпраця з КП “Київпастранс” має соціальне спрямування. Наша основна мета – безкоштовно надавати високоякісні Інтернет-послуги в наземному громадському транспорті киянам та гостям столиці”.

Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна буде в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Для того, аби підключитися до мережі інтернет, потрібно лише відкрити браузер та перейти на сайт ewifi.com.ua.

Одна відповідь до “У січні весь наземний громадський транспорт отримає безкоштовний Wi-Fi”

  1. Обездолений :

    Яка ефективність поїздок ?Який перегляд новин у наших маршрутках?Ти хотя бачив які машини на маршрутах.Дебіл ти пан Дмитро Левченко.Причому без стида і совісті.Нам зараз WI-FI треба в наземному транспорті як короаі сідло.Хоча за те бабло що ти отримав можна поставити у ВАШИХ маршрутках портрети всіх членів ВР.Щоб обездолені знали своїх ДОБРОДІЇВ в обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне