У столиці пройде освітній табір для підлітків від GoGlobal за підтримки українських технологічних компаній

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Києві стартувала серія навчальних кемпів про підприємництво, інновації, технології, креатив, науку та винахідництво для українських старшокласників з деокупованих, прифронтових та прикордонних громад Dive in ESTEAM.

Повідомляється, що перший безкоштовний табір освітня фундація GoGlobal організовує за підтримки провідних українських технологічних та креативних компаній – UNIT.City, Академія ДТЕК, Sensorama Lab, EPAM, Genesis, Платформа Острів та Малою академією наук України.

Зазначається, що від моменту повномасштабного вторгнення, життя української молоді зазнало кардинальних змін. Хтось вже не повернеться до України, однак необхідно максимізувати можливості вдома, щоб діти, які зараз зростають в Україні стали фундаментом для майбутньої відбудови країни. Технологічна, ІТ та креативна спільноти України вже зараз відіграють в цьому процесі вирішальну роль.

“Зараз, коли українська освіта несе значні втрати через війну, ми маємо забезпечити українським дітям новаторські освітні можливості та шукати нові підходи у донесенні необхідних їм знань та навичок. Ми маємо змінювати пардигму сприйняття освіти. Знання сьогодні здобуваються не лише за шкільною партою, а й у реальному світі від експертів та менторів. Цей кемп – одна з таких можливостей, яка допоможе дітям, зацікавленим у технологічних галузях, отримати нові знання, враження та реалізувати власні задумки та ідеї. А ще – дати дітям відчуття “нормального” життя, яке вони втратили через війну”, – зазначає директорка освітньої фундації GoGlobal Тетяна Коврига.

У програмі кемпу:

Знайомство з інноваційними компаніями та фахівцями з різних ІТ-професій.

Тестування технологій цифрового виробництва та виготовлення власних інтерактивних продуктів (опанування 3D-друку, лазерної різки, мікроелектроніки та програмування);

Опанування принципів дизайн-мислення та формування творчого підходу до вирішення проблем.

Підсилення своїх навичок комунікації;

Ознайомлення з сучасними освітніми та карʼєрними можливостями.

Повідомляється, що освітній проєкт розраховано на підлітків (15-17 років) з Чернігівської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Сумської, Миколаївської областей, зацікавлених у креативних та інформаційних технологіях.

Табір пройде 17-21 квітня у столиці. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://shorturl.at/bqHU3 та пройти відбір.

Заявки на участь приймаються до 22 березня.