У столиці відбувся Форум бізнес- і IT-лідерів – ФОТО

21 червня Terrasoft провела в Києві Форум бізнес- і IT-лідерів в Києві. Подія була присвячена кращим практикам, інструментам і технологіям, які допомагають гнучко управляти процесами організації і прискорюють трансформацію бізнесу.

Унікальний бізнес-захід відвідали понад 3000 учасників. Головним девізом конференції став заклик прискорювати свій бізнес – Accelerate!

Форум бізнес- і IT-лідерів відбувся в рамках Глобального туру, який в цьому році охопить 15 міст на п’яти континентах. Заходи стартували в березні і вже пройшли в Тель-Авіві, Дубаях і Бостоні.

Terrasoft – один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM. Компанія пройшла шлях від невеликого стартапу, створеного в 2002 році, до провідного розробника BPM і CRM систем, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm’online для оптимізації і прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Серед клієнтів Terrasoft – Укртелеком, Rozetka.ua, КОСМО, Велика кишеня, Baker Tilly, OTP Bank, Kraft Heinz, OKI, Bayer CropScience і багато інших підприємств – лідери в своїх галузях.

© Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне