У столиці запрацювали 44 пункти прийому новорічних ялинок

Читайте також

ARKHA представили відеороботу “Mamoritai”

Український рок-гурт ARKHA презентував нову пісню “Mamoritai”, супроводжену атмосферним відео, яке поглиблює сенси композиції.

На Global Wellness Day навчатимуть тілесного та психічного самовідновлення

У тривожні часи всім нам потрібне глибоке відновлення тіла й душі.

КиївПрайд анонсував Марш Рівності у столиці

Українська громадська організація КиївПрайд анонсувала Марш Рівності, який пройде у суботу 14 червня, у Києві.

За $12 000 до ЄС

Поліцейські викрили канал незаконного переправлення чоловіків з України до країн Європейського Союзу.

Яке кіно покажуть просто неба у Києві цього вікенду

У столиці триває сезон кінопоказів під відкритим небом у Just in Cinema на Поштовій площі.

Поділитися

Сьогодні, 4 січня, в Києві розпочали роботу 44 пункти прийому новорічних ялинок і сосен. Про це нагадує Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.

прийом новорічних ялинок

Екологічна утилізація цих дерев дасть змогу повторно використати їх у зеленому господарстві. Зокрема, ялинки подрібнять на щепу, яка піде на мульчування лунок молодих дерев – для захисту від перемерзання коренів під час морозів і збереження вологи у спеку.

До утилізації приймають тільки живі дерева без декоративних прикрас. Пункти працюють до 31 січня в кожному районі міста – в парках і скверах, а також на територіях комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств.

Ознайомитись із картою всіх 44 пунктів прийому можна на сайті КО «Київзеленбуд» (там, де не вказано графік роботи, здати ялинки можна в будь-який час, окрім комендантської години).