У столиці зростає кількість тяжких хворих на COVID-19

Читайте також

Чому українці перестали купувати житло

В Україні ринок нерухомості переживає складні часи.

За рік в Україні стало більше мільйонерів

У 2024 році понад 17 тисяч українців офіційно задекларували доходи на рівні мільйонів гривень.

Київ потрапив до рейтингу найгірших міст для життя

Столиця України потрапила до рейтингу найгірших міст для життя за версією The Economist

На Київщині офіцери приховали самогубство військового і «намалювали» бойову загибель

На Київщині двом офіцерам повідомили про підозру у фальсифікації службового розслідування смерті військовослужбовця.

Аферисти в Києві видурили 3,5 млн грн у пенсіонерок

У Києві затримали шахраїв, які, видаючи себе за співробітників СБУ, ошукали літніх жінок на понад 3,5 млн грн.

Поділитися

У столиці зростає кількість тяжких хворих на COVID-19. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що до таких висновків прийшли на основі аналізу статистики госпіталізацій пацієнтів із коронавірусною інфекцією.


«Так, якщо 1 серпня в столичних лікарнях перебували 87 пацієнтів, то станом на 20 серпня їх вже 130. Причому за останню добу до медичних закладів поступили 34 людини. Це майже вдвічі більше ніж кількість госпіталізованих напередодні. Також спостерігається тенденція зростання рівня захворюваності й серед дітей», – зауважила Валентина Гінзбург.

Вона додала, що ще одним фактом, що викликає занепокоєння, є збільшення кількості хворих, які потребують кисневої підтримки та підключення до апаратів ШВЛ.

Департамент охорони здоров’я вкотре нагадує про необхідність дотримуватися протиепідемічних безпекових заходів.

«Намагайтеся частіше мити руки або використовуйте дезінфектанти кожного разу, коли торкалися предметів загального використання. За можливості відмовтесь від перебування в багатолюдних закритих приміщеннях, а якщо це необхідно – використовуйте захисні маски. Пам’ятайте, що маски необхідно регулярно змінювати. Це стосується і багаторазових – майте при собі кілька, а наприкінці дня їх треба прати перед наступним використанням. Щодня робіть вологе прибирання вдома, провітрюйте приміщення, адже використання кондиціонера при зачинених вікнах підвищує ризики розповсюдження інфекції. І обов’язково залишайтеся вдома при найменших ознаках недуги. Протестуйтеся та розпочинайте лікування під наглядом свого лікаря і не наражайте на небезпеку оточення», – закликала Валентина Гінзбург.