У театрі Франка новий гендиректор-худрук

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Враховуючи реалії війни, контракт між Міністерством і новим директором підписано на період дії воєнного стану+дванадцять місяців

Про це повідомили у соцмережі Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Сьогодні т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв представив колективу франківців Євгена Нищука як нового генерального директора-художнього керівника театру.

51-річний народний артист України, який двічі був міністром культури, а зараз захищає Україну в лавах ЗСУ, до цього був провідним актором цієї культурної установи, яку очолював Михайло Захаревич.

Звернення до франківців Нищук розпочав із подяки воїнам, які боронять Україну, а також висловив глибоку вдячність Михайлу Захаревичу за відданість театру та багаторічну плідну працю на посадах генерального директора, генерального директора-художнього керівника.

Плани щодо розвитку театру, його подальшої діяльності Євген Нищук пообіцяв оголосити пізніше, наголосивши, що обов’язково підтримає всі здобутки колективу, які є сьогодні.

Нагадаємо, актор з перших днів вторгнення пішов до тероборони. Записатися туди так швидко було не так і просто, тому Нищук потрапив у створений добровольчий батальйон, який на третій день поїхав спочатку в Стоянку, потім до Ірпеня під Романівський міст, який був підірваний. Зараз Нищук служить в аеророзвідці.