У вівторок, 4 червня, обмеження електроенергії будуть більші, ніж у понеділок

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

У Києві 4 червня будуть більші обмеження електропостачання, заявив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

«Завтра знову стабілізаційні, обмеження більші, ніж сьогодні – 26% для Києва. Буде задіяна світло-сіра зона графіків. Зараз також є відключення у світло-сірих слотах», – написав він у фейсбуці.

За його словами, причина – ремонтні роботи.

«У плановому ремонті два енергоблоки АЕС. Також пішла в ремонт лінія, якою імпортуємо електроенергію зі Словаччини», – пояснив гендиректор Yasno.

Раніше місцева влада повідомила, що у Києві завтра, 4 червня, протягом всієї доби діятимуть стабілізаційні відключення.

Остання масована атака на українську енергосистему відбулася у ніч проти 1 червня. Тоді російські військові атакували енергооб’єкти в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській та Івано-Франківській областях, поцілили по двох гідроелектростанціях.

До цього протягом чотирьох днів споживання електроенергії не обмежувалося. Водночас компанія «Укренерго» попереджала, що ремонти на атомних енергоблоках влітку можуть спричиняти брак електроенергії в енергосистемі.

Також начальник Департаменту балансової надійності оператора системи передачу «Укренерго» Роман Грабчак попереджав, що протягом літа очікуються дефіцити в енергосистемі, їхній пік може припасти на липень.