Uber запустив у Києві uberVAN

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Міжнародна технологічна компанія Uber запустила в Києві новий сервіс uberVAN, призначеноий для тих користувачів, кому потрібен більш місткий автомобіль для пересування по місту, наприклад, для невеликих компаній.

Вартість поїздки з uberVAN буде розраховуватися за формулою: 45 грн. за подачу автомобіля, 5,8 грн. за кожен кілометр і 1,8 грн. за 1 хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки – 80 грн. Для довгих дистанцій після 20 км стане чинним тариф 15 грн. за 1 км.

До uberVAN будуть підключені такі автомобілі, як Mercedes-Benz Vito, Volkswagen Transporter, Mitsubishi Grandis та інші. Одна з умов підключення – наявність в автомобілі від 6 пасажирських місць, оснащених ременями безопасності.

Теперь для киян будуть доступні чотири тарифи: базовий uberX, новий uberVAN, підвищеної комфортності UberSELECT і преміальний UberBLACK. Для того, щоб вибрати потрібний тариф, при замовленні поїздки в додаток Uber потрібно пересунути слайдер на бажану опцію.

На сьогоднішній день крім Києва uberVAN доступний для жителів таких міст, як Амстердам, Роттердам, Женева, Париж, Ніцца, Рим, Брюссель, Варшава, Мілан, Мюнхен, Ліма, Богота, Йоганнесбург, Преторія та Вена.

Для того щоб почати користуватися Uber, необхідно завантажити додаток за посиланням uber.com/app, в Google Play для Android або в App Store для iOS.