Uber запустив у Києві uberVAN

Міжнародна технологічна компанія Uber запустила в Києві новий сервіс uberVAN, призначеноий для тих користувачів, кому потрібен більш місткий автомобіль для пересування по місту, наприклад, для невеликих компаній.

Вартість поїздки з uberVAN буде розраховуватися за формулою: 45 грн. за подачу автомобіля, 5,8 грн. за кожен кілометр і 1,8 грн. за 1 хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки – 80 грн. Для довгих дистанцій після 20 км стане чинним тариф 15 грн. за 1 км.

До uberVAN будуть підключені такі автомобілі, як Mercedes-Benz Vito, Volkswagen Transporter, Mitsubishi Grandis та інші. Одна з умов підключення – наявність в автомобілі від 6 пасажирських місць, оснащених ременями безопасності.

Теперь для киян будуть доступні чотири тарифи: базовий uberX, новий uberVAN, підвищеної комфортності UberSELECT і преміальний UberBLACK. Для того, щоб вибрати потрібний тариф, при замовленні поїздки в додаток Uber потрібно пересунути слайдер на бажану опцію.

На сьогоднішній день крім Києва uberVAN доступний для жителів таких міст, як Амстердам, Роттердам, Женева, Париж, Ніцца, Рим, Брюссель, Варшава, Мілан, Мюнхен, Ліма, Богота, Йоганнесбург, Преторія та Вена.

Для того щоб почати користуватися Uber, необхідно завантажити додаток за посиланням uber.com/app, в Google Play для Android або в App Store для iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне