Учні ліцею у Києві отримали подарунок від посольства Ізраїлю

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

На честь свята Шавуот 5784/2024 аташе з питань культури Регіна Шафір разом із ізраїльською художницею Зоєю Север за підтримки посольства Ізраїлю в Україні організували проєкт «Вікно в світ» — 14-метровий малюнок на стінах бомбосховища у міському Ліцеї № 107 «Введенський».

“Ми вигадали картину на стіні. Море та небо на всю стіну. І гібрид Тель-Авіва та Одеси, якесь умовне приморське місто. Щоб була надія, щоб вірилося у майбутнє блакитне небо над обома узбережжями, доки діти сидять під обстрілами.

Так тому і бути”.

Зоя Север

Днями, просто під час повітряної тривоги, відбулася презентація розписаного художницями бомбосховища. Художниці створили для дітей «вікно у світ», а в ньому — море, сонце, міста-побратими Тель-Авів та Одеса, надії на мирне життя.

“Так склалося, що наші діти як в Ізраїлі, так і в Україні змушені багато часу проводити в укриттях. Практика розпису бомбосховищ є дуже поширеною в Ізраїлі. Малюнки на стінах розповідають про доволі буденні речі, але в той самий час дуже важливі — про спокій, мир, надію та мрії”.

Міхаель Бродський, Посол Ізраїлю в Україні

Учні цього навчального закладу також долучилися до урочистого нанесення фінальних мазків на картину і підписів на стіні, поряд з автографами ізраїльських мисткинь.

В кінці церемонії посол Міхаель Бродський вручив грамоти найменшим митцям — учням ліцею, завдяки яким вдалося так швидко реалізувати проєкт.