Українсько-німецький рік мов стартує у Києві

Читайте також

Гігабітний інтернет став базовим стандартом у Києві

Гігабітний інтернет у Києві станом на кінець 2025 – початок 2026 року став не просто преміальною послугою, а новим базовим стандартом.

Песик, кактус і обручка: незвичайні знахідки у київському транспорті за 2025 рік

Підбиваючи підсумки року, столичні транспортники склали рейтинг найцікавіших речей, які пасажири забували в автобусах, тролейбусах та трамваях.

Підсумки-2025: як змінився Київ за останній рік

Попри війну та енергетичні виклики, столиця України продовжує трансформуватися.

Новий рік без світла: чотири групи киян зустрінуть 2026-й в умовах обмежень

Через стабілізаційні графіки значна частина жителів столиці не зможе подивитися новорічне звернення президента у прямому ефірі без резервних джерел живлення.

Левітація, акробатика і святкова магія: як пройшло новорічне циркове шоу від Magic Brothers

27 та 28 грудня в КВЦ «Парковий» відбулася серія яскравих новорічних шоу для всієї родини від Magic Brothers.

Поділитися

9-10 вересня у Києві відбудеться фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов, у рамках якого по всій Україні заплановано понад 50 культурних подій.

Відкриватиме фестиваль 9 вересня о 12:00 велопробіг від Європейської до Контрактової площ за участі мера Києва Віталія Кличка, посла ФРН в Україні Ернста Райхеля та генерального секретаря Goethe Institut Йоганнеса Еберта. Після велопробігу відбудеться наймасовіший урок німецької мови, до якого віртуально приєднаються учасники з Одеси, Харкова, Запоріжжя та Львова.

Відвідувачі фестивалю відпочинуть під живу музику німецьких колективів Messer, Kellerkommando та українського гурту «Жадан і Собаки». Крім того, гості зможуть посмакувати страви німецької кухні, відвідати Літературний сад з великим вибором книжок, поетичні майстер-класи з відомими літераторами, сферичний кінотеатр Teleport 360. Для дітей заплановані зони наукових експериментів, вистави легендарного лялькового  театру  Олафа Мьоллера, Експериментаніум та багато іншого.

Українсько-німецький рік мов 2017/2018 організовують Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України та Міністерство освіти і науки України.

Вхід на подію вільний.