В Інституті Амосова за минулий рік виконали понад 10 тисяч операцій

Читайте також

Столичний Подільсько-Воскресенський міст запрацює найближчими тижнями

Столичний Подільсько-Воскресенський міст запрацює найближчими тижнями.

11 грудня в Києві відбудеться ХIV Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні»

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» cпільно з агенцією UCABevent 11 грудня в Києві проведуть ХIV Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні»

Колапс у столичному метро

Київський метрополітен відновлює перевезення пасажирів у звичайному режимі після тривалої повітряної тривоги у столиці.

Масштабна атака на Київ

У ніч на 7 листопада російські військові знову атакували Київ ударними безпілотниками.

Україна може пройти зимовий період без відключень електрики

Відключення світла за мінімальними графіками або й взагалі без них можливе протягом зими

Поділитися

Враховуючи обставини останніх двох років, в яких працюють лікарі в Україні, та в Києві зокрема, досвід українців викликав велику повагу і підтримку.

Про це повідомив директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Василь Лазоришинець під час науково-практичних заходів у Кореї, де перебував з делегацією на запрошення Korea International Cooperation Agency та Корейської служби міжнародного співробітництва (KOICS).

Двотижневе відрядження відбулося у межах політики корейського уряду щодо розширення допомоги та співпраці з Україною. Взяли активну участь у навчальній програмі «Розбудова потенціалу передової медичної допомоги за напрямом серцево-судинних захворювань».

“Цю програму ми готували протягом півтора року. І два тижні нашого перебування в одній із найрозвиненіших країн світу були направлені саме на те, як допомогти розвитку Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та як побороти серцево-судинні захворювання в Україні”, – ділиться директор Інституту Амосова Василь Лазоришинець.

У своїй доповіді відомий кардіохірург розповів в яких умовах працюють українські медики, про жахливі наслідки агресії Росії проти України. Корейці були приємно здивовані, що фахівці інституту Амосова виконали 10200 операцій за минулий рік, адже це досить чимала цифра. А досвід українців викликав велику повагу і підтримку.

Відвідавши 5 лікарень Сеулу, українські лікарі були вражені тим, що майже у кожному відділенні працювало по 2 роботи “da Vinci”, чого медикам так не вистачає в Україні.

“Південна Корея досягла значних успіхів у медицині, зокрема у серцево-судинній хірургії. Цей успіх має кілька основних складових: використання передових технологій із застосуванням сучасного діагностичного та лікувального обладнання. 70 років тому вони пережили навалу комуністичної Північної Кореї з окупацією майже 90% території. Сполучені Штати Америки та ООН допомогли визволити територію та надали поштовх для розвитку. Зараз – це одна із найрозвиненіших країн світу, і точно обійшла свого колишнього завойовника за всіма параметрами”, – ідеться у повідомленні Інституту Амосова.