В Києві знову знайшли тонни контрафактного пального

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Детективи Бюро економічної безпеки викрили осіб, що продавали незаконно виготовлене пальне на одній зі столичних АЗС. За останній час це вже не перша знахідка правоохоронцями контрафактного пального.

Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на БЕБ.

Співробітники Бюро зафіксували відсутність на автозаправці сертифікатів якості на пальне та документів про його походження. Крім того, зафіксовано відсутність касових апаратів.

За результатами обшуку вилучено майже 7 тонн контрафактного пального (ДП, бензин марок А-95 та А-92). Орієнтовна вартість вилученого становить півмільйона гривень.

Досудове розслідування за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу здійснюють детективи Головного підрозділу детективів БЕБ. Оперативне супроводження – співробітники Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.