В Києві зростає вартість житла

Читайте також

«Чи потрібен нам такий міністр?»

У середу, 25 березня, Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) став епіцентром гучного скандалу.

В Україні 26 березня відключення світла не плануються – Укренерго

У четвер, 26 березня, в Україні заходи обмеження споживання електроенергії не плануються.

Київ розпочав підготовку до опалювального сезону-2026/2027

Одразу після завершення попереднього сезону Київ, не гаючи часу, перейшов до підготовки до зими 2026/2027.

Кінець легенди: у Києві знесли останній цех Мотозаводу

У березні 2026 року в столиці офіційно завершилася історія Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Київ став лідером серед міст України за рівнем розвитку відкритих даних

Столиця посіла перше місце серед 11 українських міст у дослідженні «Прозорі міста» від Transparency International Ukraine.

Поділитися

Вартість житла в Києві зростає. У столиці середня вартість однокімнатної квартири на вторинному ринку дорівнює 66 тисяч доларів (+10% порівняно з минулим роком), а вартість одного квадратного метру – 1 620 доларів.

Про це йдеться на порталі нерухомості ЛУН.

Зазначається, що найдешевшу “однушку” на вторинному ринку столиці можна знайти у Деснянському районі – у середньому 35,3 тисячі доларів без ремонту та 41,5 тисячі дол. з ремонтом.

Далі йде Святошинський район із 49,3 тис. дол. за однокімнатну без ремонту (з ремонтом – 86,5 тис. дол). На третій сходинці перебуває Солом’янський район, де можна придбати однокімнатну без ремонту за 49 тис. дол. та 100 тис. дол. з ремонтом.

Водночас найвищі ціни зафіксовано в Печерському районі – 122 тис. доларів за однокімнатну квартиру без ремонту та 135 тис. доларів з ремонтом.

Далі йдуть:

Шевченківський район – 78 тис. дол. без ремонту та 189 тис. дол. з ремонтом;
Голосіївський район – 60 тис. дол. за квартиру без ремонту, 120 тис. дол. – з ремонтом;
Подільський район – 68,5 тис. дол. за квартиру без ремонту, 112 тис. дол. – з ремонтом.

Джерело: unian.ua