В Україні стрімко дешевшає картопля

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

В Україні повноцінно розпочався сезон молодої картоплі. Виробники почали знижувати ціни на цей популярний продукт – вартість у середині червня вже впала майже на чверть порівняно з першими продажами ранньої картоплі в середині травня.

Про це свідчать результати моніторингу OBOZ.UA. Інформацію про зниження цін підтверджують і покупці в регіонах.

Так, перша картопля врожаю 2024 року продавалася в середньому по 100 грн/кг. Однак пропозиція зросла, і тепер у великих роздрібних мережах продають за ціною до 30 грн/кг.

Станом на 18 червня молода картопля у великих супермаркетах продається в середньому по 28,87 грн/кг, хоча деякі торговельні мережі тримають ціни на рівні 40 грн.

Здебільшого в продажу – імпортний овоч. Основні продуктові магазини встановили такі ціни:

у “АТБ” картопля нового врожаю коштує 28,89 грн/кг;

у “Сільпо” – 28,9 грн/кг;

у “Форі” – 28,9 грн/кг;

у “Форі” – 28,9 грн/кг;

Подібні ціни встановилися і на оптово-роздрібних ринках. Наприклад, на “Столичному” у Києві середня ціна молодої картоплі становить 30 грн/кг, а на львівському “Шуварі” – 27,5 грн/кг.