В Україні вже можна купити банкноту «0 євро»

Читайте також

Сотні людей мітінгують проти маршу ЛГБТ

У п'ятницю, 14 червня, у Києві сотні людей вийшли на мітинг проти "Маршу Рівності", який має відбутися 16 червня. Біля будівлі Київської міської державної адміністрації зібралися військові, активісти та ветерани російсько-української війни.

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Поділитися

Національний заповідник «Софія Київська» випустив нову сувенірну банкноту «нуль євро», на якій зображено Софійський собор.

Про це повідомляє The Village.

Купюра виглядає як справжній євро та виготовлена за аналогічною технологією, тобто має водяний знак, мікродрук, контрпринт, голограму, а також її оснащено захистом від ультрафіолету та сенсорною зоною для людей з порушенням зору.

У «Софії Київській» пояснили, що випуск нової банкноти має декілька цілей, серед яких підтримка європейського проєкту, зосередженого на популяризації культурних та історичних пам’яток. Цей випуск посприяє збереженню й матеріальному забезпеченню культурних пам’яток Європи.

Купити купюри можна відсьогодні, 10 червня 2024 року. Для цього можна відвідати сувенірну крамничку на вході під дзвіницею Національного заповідника «Софія Київська», або зробити онлайн-замовлення на офіційному сайті st-sophia.org.ua.