У вівторок, 27 січня, у самому центрі столиці відбудеться вечір драйвового гумору — «10 Стендап Коміків» від проєкту «Бродячий Стендап». Це формат «швидкого» стендапу, де концентрація жартів на хвилину часу досягає максимуму.
Проєкт представляє виступи десяти молодих та перспективних артистів, кожен з яких має лише 6 хвилин, щоб підкорити зал. У програмі поєднуються як перевірені «топові» жарти, так і свіжий, експериментальний матеріал, який глядачі почують уперше. Це вечір щирих історій, іронії над буденністю та актуального гумору в неформальній атмосфері пабу.
Захід має на меті познайомити публіку з новими обличчями української стендап-сцени та подарувати заряд позитиву через розмаїття стилів і тем, які піднімають коміки.
Склад коміків:
- Андрій Бережко — досвідчений гуморист, відомий своїм гострим стилем.
- Паша Пінчук
- Максим Давиденко
- Богдан Боярин
- Нікіта Трандафілов
- Даша Білоцерковець
- Костя Бігус
- Віталій Шиндеровський
- Вікторія Голікова
Ведучий: Євген Лещенко.
Деталі:
Коли: 27 січня 2026, 19:00
Де: Бочка Pub, вул. Хрещатик, 19А
Квитки: за посиланням
Більше подій на Афіші.

