“Від града Кия до міста Володимира” – 28 липня

28 липня відбудеться чергова прогулянка історичним серцем Києва. Учасники зможуть пригадати вже відоме для себе та дізнатися багато цікавинок про Київ, яким він був на початку свого існування.

Почнеться мандрівка зі Старокиївської гори, на якій нині розташований Національний музей історії України, а колись височів град легендарного князя Кия. Навідаємося до язичницького капища, де наші предки приносили жертви своїм богам. Пройшовши крізь мури, потрапимо до міста Володимира, побуваємо на фундаментах першого кам’яного храму Русі – церкви Успіння Пресвятої Богородиці, та церкви Святого Василія – першого храму, збудованого князем Володимиром Святославичем. Оглянемо рештки Західного й Південного палаців київських князів. Відвідаємо місце усипальниці князів Мстиславичів та зазирнемо до міста Ярослава.

Початок екскурсії містом “Від града Кия до міста Володимира” – о 16:00, в суботу, 28 липня. Тривалість – близько 1,5 години. Вартість участі – 75 грн. Квитки можна придбати в касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне