Відбувся другий тур виборів ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У голосуванні взяли участь 2 318 осіб, або 72,30% загальної кількості виборців.
Визнано недійсними — 11 бюлетенів, або 0,34% від загальної кількості бюлетенів (0,47% від кількості виданих бюлетенів).

Про це йдеться у повідомленні вишу.

Результати голосування по кожному з кандидатів:

Жученко Олексій Анатолійович — 945 осіб, або 29,48% від загальної кількості виборців (40,77% від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні);

Мельниченко Анатолій Анатолійович — 1 256 осіб, або 39,18% від загальної кількості виборців (54,18% від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні);

Не підтримали жодного з кандидатів — 106 осіб, або 3,31% загальної кількості виборців (4,57% від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні).

За результатами виборів ректором обрано Мельниченка Анатолія Анатолійовича.

Вітаємо Анатолія Анатолійовича!