“Війна наче закінчилася”: Депутат Київради Вітренко розкритикував чиновників КМДА за байдужість та бездіяльність

Читайте також

Уряд запустив програму “Зимова підтримка”

Українці зможуть отримати одноразову допомогу в 1 000 грн у межах програми "Зимова підтримка", яка стартує вже цього місяця.

Військовослужбовець із Київщини придбав кіло золота за 4,3 мільйона гривень

Військовослужбовець Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Коломієць задекларував один із найбільш резонансних активів цього року

Нападника на жінок затримали

Поліція затримала чоловіка, який сьогодні напав на кількох жінок на Оболоні біля кав’ярні на вулиці Героїв Дніпра.

Коли у Києві не буде світла завтра

У Києві та Київській області 14 листопада діятимуть графіки погодинних відключень світла.

Inna Godunova та Ukie Star презентували пісню про незламність українців

Співачка Inna Godunova представила оновлену версію своєї знакової пісні «Моя Земля».

Поділитися

Кияни дедалі частіше скаржаться на бездіяльність чиновників КМДА, особливо щодо допомоги мешканцям, чиє житло було пошкоджене внаслідок постійних російських атак. Депутат Київради Андрій Вітренко (“Слуга Народу”) публічно розкритикував посадовців за системну байдужість.

Головні претензії до чиновників

В ефірі програми “Київський час” Андрій Вітренко заявив, що ефективність роботи його команди вимірюється відсутністю скарг від постраждалих киян. Він наголосив, що серед чиновників КМДА спостерігається небезпечна тенденція:

  • Бездіяльність: Посадовці поводяться так, “ніби війна вже закінчилась і вони знаходяться в теплій, вибачте, ванні”.
  • “У нас стоїть один КПІ, це для того, щоб ми не отримували негативних звернень від тих людей, які постраждали внаслідок російських терористичних атак. Ми проводимо велику кількість зустрічей як з мешканцями тих будинків, які постраждали, так і з головами районів. Вибачте мені за такий вираз, але даємо копняка тим чиновникам, для яких війна наче закінчилася і вони знаходяться в теплій досить, вибачте, ванні”, — сказав Вітренко.
  • Системна проблема: На думку Вітренка, подібна байдужість є системною проблемою для окремих представників столичної влади.
  • Метод боротьби: Команда депутата регулярно проводить зустрічі з мешканцями та керівниками районів, щоб “дати копняка тим чиновникам” і оперативно реагувати на потреби людей.

Контекст критики

Скарги на бюрократію та бездіяльність київської влади стають частим предметом обговорення:

  • Раніше депутат Тарас Козак (“Голос”) також розповідав про бюрократичні перешкоди, з якими стикаються кияни при спробі отримати допомогу.
  • У серпні начальник КМВА Тимур Ткаченко розкритикував місцевих депутатів Києва за їх байдужість до проблем постраждалих людей місцевих депутатів за їхню байдужість до проблем постраждалих громадян.