Віталій Кличко зізнався

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Політик поділився, чи бачиться зі своїми дітьми та про що шкодує.

Мер Києва Віталій Кличко розповів про навчання дітей та стосунки з ексдружиною Наталією Єгоровою.

Так, мер зізнався, що сини Максим-Олександр та Єгор-Даніель і донька Єлизавета-Вікторія проживають за кордоном і навчаються у різних країнах. Віталій зазначив, що хоч і не бачиться з ними, проте з усіма спілкується по відеозв’язку. До слова, зі своєю колишньою дружиною Наталією мер Києва також підтримує зв’язок.

“Востаннє спілкувалися з ексдружиною декілька днів тому по телефону. Дітей бачив востаннє до війни. Вони народилися і все життя живуть за кордоном. Зараз навчаються в різних країнах. Молодший – у США, старший – у Лондоні, донька – в Нідерландах. Тому дуже важко їх зібрати. Ми бачимося по відеозв’язку, але жодна програма не може замінити відчуття, коли обіймаєш дитину”, – поділився Віталій в програмі “Люкс ФМ“.

Як зізнається політик, він щиро шкодує, що під час стрімкого розвитку кар’єри не мав змоги проводити багато часу з дітьми, як і зараз через війну. І додав, що всі його обов’язки здебільшого брала на себе ексдружина.

“Я намагаюся бути хорошим батьком, але відверто, з дітьми я провів не так багато часу, як хотілося б. Спочатку спортивна кар’єра, збори, змагання, політика, яка забирає весь час… Зараз війна. Тому, на жаль, дітям я приділяю не так багато уваги, але їхня мама взяла на себе всі обов’язки, які мав би виконувати батько”, – пояснив Кличко.