Водопілля у Києві відступає — КМВА

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Рівень води у річці Дніпро у Києві за останні дві доби опустився на 122 сантиметри. Таким чином, водопілля після рекордних показників у 2024 році почало відступати, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

«З огляду на такі показники з Києва зняли І (жовтий) рівень небезпеки гідрологічних явищ. Загроз немає», — заявили у КМВА.

Рівень води у Дніпрі станом на 26 квітня становить 522 сантиметри, температура — 12 градусів.