Вперше з початку року маємо дефляцію

Читайте також

Уряд запустив програму “Зимова підтримка”

Українці зможуть отримати одноразову допомогу в 1 000 грн у межах програми "Зимова підтримка", яка стартує вже цього місяця.

Військовослужбовець із Київщини придбав кіло золота за 4,3 мільйона гривень

Військовослужбовець Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Коломієць задекларував один із найбільш резонансних активів цього року

Нападника на жінок затримали

Поліція затримала чоловіка, який сьогодні напав на кількох жінок на Оболоні біля кав’ярні на вулиці Героїв Дніпра.

Коли у Києві не буде світла завтра

У Києві та Київській області 14 листопада діятимуть графіки погодинних відключень світла.

Inna Godunova та Ukie Star презентували пісню про незламність українців

Співачка Inna Godunova представила оновлену версію своєї знакової пісні «Моя Земля».

Поділитися

Споживчі ціни в липні 2025р. порівняно з червнем 2025р. знизилися на 0,2%, із липнем 2024р. зросли на 14,1%. Базова інфляція в липні 2025р. порівняно з червнем 2025р. становила 0,3%, із липнем 2024 р. – 11,7%, інформує Держстат.

На споживчому ринку в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,1%. Найбільше на 23,9% подешевшали овочі, на 2,8% – цукор. Водночас на 1,7-0,3% зросли ціни на фрукти, яйця, макаронні вироби, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої, сало, хліб, рибу та продукти з риби, сири, рис, продукти переробки зернових, соняшникову олію, молоко, кисломолочну продукцію.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,6%.

Одяг і взуття подешевшали на 4,6%, зокрема, одяг – на 5,2%, взуття – на 4,0%.

Нагадаємо: для зручності коефіцієнти (суми) індексації заробітної плати у 2025 році можна переглянути в довіднику.