Викрав 1400 гривень – сяде на 7 років

Читайте також

В Україні 26 березня відключення світла не плануються – Укренерго

У четвер, 26 березня, в Україні заходи обмеження споживання електроенергії не плануються.

Київ розпочав підготовку до опалювального сезону-2026/2027

Одразу після завершення попереднього сезону Київ, не гаючи часу, перейшов до підготовки до зими 2026/2027.

Кінець легенди: у Києві знесли останній цех Мотозаводу

У березні 2026 року в столиці офіційно завершилася історія Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Київ став лідером серед міст України за рівнем розвитку відкритих даних

Столиця посіла перше місце серед 11 українських міст у дослідженні «Прозорі міста» від Transparency International Ukraine.

З 1 квітня в Україні розпочинається «сезон тиші», бо шлюбні ігри

З початком другого місяця весни, 1 квітня, в Україні офіційно стартує щорічний «сезон тиші», який триватиме до 15 червня.

Поділитися

У столиці суд виніс вирок 33-річному киянину, який під час блекауту обікрав готель у центрі міста. Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі, повідомляє поліція Києва.

Правоохоронці затримали зловмисника під час відпрацювання території Шевченківського району. Він намагався втекти, але оперативники його наздогнали. З’ясувалося, що чоловік скористався відсутністю світла на вулиці Софіївській, зайшов у готель та викрав із касового апарату 1 400 гривень.

Крім того, слідство встановило: той самий чоловік раніше викрав велосипед вартістю 14 тисяч гривень із території храму.

Затриманий виявився неодноразово судимим за розбій, грабежі та крадіжки. Цього разу йому інкримінували ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж в умовах воєнного стану) та ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка в умовах воєнного стану). Суд призначив йому покарання – 7 років за ґратами.