Як встановлюється класність водія?

Читайте також

У Києві відкрили пам’ятник Олександру Довженку

У Києві урочисто відкрили пам’ятник Олександру Довженку.

Обійшли Барселону й Осло

У п'ятницю, 13 вересня, у Франкфурті-на-Майні (Німеччина) стартував 11-й міжнародний чемпіонат з майстерності водіїв трамваїв Tram-EM European Tramdriver Championship.

У Києві відбувся захід «Україна відкрита світу»

У Києві відбувся захід «Україна відкрита світу».

Київ готується до зими: 16 вересня розпочинається осінній двомісячник із благоустрою

У понеділок, 16 вересня, у столиці розпочнеться щорічний осінній двомісячник із благоустрою та озеленення міста.

Відключення світла в Україні 15 вересня

У неділю, 15 вересня, відключень світла в Україні не прогнозуються.

Поділитися

Професія водія була потрібна раніше і залишається такою сьогодні. При цьому сфера діяльності може бути різною, починаючи від працевлаштування у службі таксі та закінчуючи вантажоперевезеннями. Це ж стосується і підприємств, яким потрібні водії. Переконатися у цьому можна на сервісі OLX Робота, який наповнений оголошеннями про пошук кваліфікованих співробітників галузі. При цьому важливо розуміти нюанси наймання персоналу та особливості встановлення класності водія.

авто трафік

Професійні найменування водіїв в Україні

Якщо вас цікавить робота водій Київ готовий запропонувати чимало вигідних варіантів з гнучким графіком. При цьому при пошуку важливо враховувати професійні назви. Найчастіше потрібні водії:

  • таксі;
  • автотранспортних засобів;
  • навантажувачів;
  • всюдиходів.

Саме так заповнюються трудові книжки за українським законодавством із зазначенням коду КП, залежно від того чи іншого найменування.

Класність водія

Визначення кваліфікації не є обов’язковим, проте більшість підприємств роблять розподіл за класністю. Це дозволяє визначати досвід спеціаліста і є важливим фактором під час укладання контракту з певними умовами оплати. Рівень кваліфікації визначається класом та ділиться на три категорії:

  • ІІІ клас:
  • ІІ клас;
  • І клас.

ІІІ клас присвоюється водієві, який лише надійшов на підприємство, незалежно від категорії водійського посвідчення. Досягти II класу можна за безперервного стажу на одному підприємстві протягом трьох років. При цьому у вас має бути відкрито кілька категорій, що дозволяють керування ТЗ (B, BE, C, CE).

Для присвоєння першого класу, крім вищезгаданих категорій, знадобиться отримати посвідчення D та DE, а також додати два роки до стажу роботи. Важливий момент – стаж нараховується не з самого моменту отримання професії водія, а при вступі на роботу до конкретного роботодавця. При цьому ви можете прискорити процес підвищення класу через високу трудову продуктивність та за відсутності штрафів за порушення правил дорожнього руху. Такий підхід стимулює дисциплінованість співробітника та лояльність до підприємства, яке заохочує до підвищення окладу.