Яндекс.Навігатор попереджає про перевищення швидкості

Яндекс.Навігатор почав попереджати водіїв про перевищення швидкості. Додаток знає про швидкісні обмеження не тільки на різних дорогах, але і на різних ділянках однієї дороги і попереджає про перевищення звуковим сигналом. Крім того, обмеження швидкості на ділянці тепер відображається на екрані пристрою.

Нова можливість стане в нагоді, наприклад, якщо водій в’їхав в населений пункт і йому пора знизити швидкість. Попереджувальний сигнал за замовчуванням лунає, коли швидкість перевищена на 15 км / год – щоб водій міг вчасно пригальмувати. Поріг перевищення можна змінити в настройках Навігатора.

Дані про швидкісні обмеження в Києві збирали штатні картографи. Поки нова можливість запущена тільки в столиці і області, а в інших містах України працює в тестовому режимі.

Цієї весни Навігатор навчився голосом попереджати водіїв про аварії і дорожні роботи на маршруті, а також повідомляти, в якому ряду трапилася подія, щоб водій зміг заздалегідь перебудуватися в вільний ряд. Крім того, тепер дані про пробки на маршруті оновлюються кожні сто секунд, що відразу ж відбивається на прогнозі прибуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне