З 1 липня дозволять ловити раків

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

На Київському, Канівському та інших водосховищах з 1 липня відміняють заборону на вилов раків, яка діяла з початку грудня минулого року. Про це нагадали в Держекоінспекції.

Зокрема, рибалки віднині мають право на лов раків – до 30 штук в одні руки на водоймах та до півсотні раків – на платних ставках. Дозволяється вилов раків від 10 см в довжину.

Також законом дозволяється вилов раків вручну, за допомогою «хапки», волосінні з приманкою та рогаткою до п’яти снастей. Забороняється виловлювати раків в темний час доби з підсвіткою.

У разі порушення може загрожувати штраф до 3300 грн за одного рака.