За півроку Київ відвідало 700 тисяч іноземних туристів

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

Протягом січня-червня 2017 року, згідно з даними Держприкордонслужби, Київ відвідало 688,47 тисячі іноземних туристів, що на 25,43% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У ТОП-10 країн-візитерів до Києва увійшли: Ізраїль, США, Німеччина, Білорусь, Туреччина, Великобританія, Азербайджан, Франція, Італія, Грузія.

Наразі здається, що це досить мало для української столиці, особливо приймаючи до уваги проведення у цьому році Євробачення. Але у той же час, згідно з очікуваннями, до 2020 року кількість іноземних гостей становитиме не менше 2 млн.

Нагадаємо, станом на 6 вересня у рамках виконання Міської цільової програми розвитку туризму в м. Києві на 2016-2018 роки освоєно 12,886 млн грн із 16,726 млн грн, запланованих на весь 2017 рік. Тобто, виконання програми йде планово і складає наразі 77%.