Забудовники дають знижки на квартири “активістам” – Володимир Бондаренко

Боротьба між забудовниками та місцевими жителями ведеться в різних районах Києва, а забудовники дають знижки на квартири громадянам, які активно виступають на підтримку будівництва. Про це заявив Володимир Бондаренко, голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та ПЕК.

“Ті, хто прийшов будувати там висотні будинки, непрохано прийшов, наймають спеціально людей, які вимагають, щоб будували швидше. Наприклад, запрошують громадян для інвестування певної кількості квартир. І потім кажуть: «Слухай, твій квадратний метр ось тут, буде коштувати стільки, приблизно на третину чи половину дешевше, якщо ти займеш таку нашу позицію. Ти ж зацікавлений, щоб побудували тобі житло на таких умовах.» Тобто для всіх інших квартири 100%, а от цій групі людей – преференції”, – відзначає Бондаренко.

За його словами, ці люди звісно виступатимуть публічно за забудову, і виступатимуть начебто від мешканців. А насправді ситуація інакша. Вони будуть «борцями».

“Взагалі всі, хто інвестує, є прихильниками будівництва. А всі, хто живе уже там є, противниками такого будівництва. Бо це збільшує кількість житлових будинків, а зменшує доступ до послуг. Отже, наразі іде повна дискредитація дій активістів, хто бореться, захищає справжні інтереси мешканців. Горе-забудовники розправляються із ними і руками ЗМІ також”, – каже Володимир Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне