Закриття станцій “Тараса Шевченка” та “Почайна” наразі не планують

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Київський метрополітен не планує закривати метро “Почайна” та “Тараса Шевченка” для пасажирів. Капітальний ремонт між цими станціями проводитимуть без зупинки руху поїздів. Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні йдеться, що капітальний ремонт тунелів між цими станціями, який планували заздалегідь, виконуватимуть без зупинки руху поїздів. Наразі ці станції та перегінні тунелі працюють у звичайному режимі.

Раніше ЗМІ з посиланням на “джерела у КМДА” повідомили, що “Тараса Шевченка” та “Почайну” нібито готують до закриття.

“Відповідно до тендера з розробки проєктної документації, що відбувся в листопаді 2023 року, опрацьовується робочий проєкт планового капітального ремонту між цими станціями без зупинки руху поїздів. Однак остаточні проєктні рішення будуть визначені після проходження державної експертизи”, — наголосили в комунальному підприємстві.

У КМДА запевнили, що пасажирів завчасно інформуватимуть про початок капітальних ремонтів та інших робіт, що можуть вплинути на режим роботи метрополітену.