Зареєструйся на 31-й щорічний благодійний «Пробіг під каштанами» з нагоди Дня Києва

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Відкрито реєстрацію на 31-й щорічний благодійний «Пробіг під каштанами», який відбудеться в онлайн-форматі 26 травня під незмінним гаслом проєкту — #біжузарадималенькихсердець. Благодійний пробіг організовано БО «БФ «Пробіг під каштанами» за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА.

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, щорічно в останню неділю травня українці підтримують особливу традицію – виходять на пробіжку заради благодійної мети.

«Традиційно 31-й «Пробіг під каштанами» об’єднає киян та десятки тисяч небайдужих людей в Україні та по всьому світу задля допомоги дітям. Учасники будуть бігти заради маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Долучитись до заходу можуть всі охочі як з України, так і з будь-якої країни світу. Для цього достатньо вийти на пробіжку або прогулянку в безпечних місцях, щоб подолати традиційну дистанцію у 5 км. У зв’язку з умовами воєнного стану в Україні учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час», – зазначила Юлія Хан.

Для того, щоб долучитись до «Пробігу під каштанами» потрібно зареєструватися на probig.in.ua.