威尔第《唐·卡洛斯》在国家歌剧院上演

另请阅读

上周有关地铁的有趣事实

上周,超过4,8万名乘客乘坐首都地铁,其中1,2万人次受益。

一名受贿精神病医生将在基辅受审

一名来自基辅的 46 岁男子在担任提供康复援助的精神病科主任期间,因起草和签发已知虚假的官方文件而系统性地收受贿赂,这些文件有理由断定他患有残疾。

Poshtova Ploshcha 地铁站基本上已经漂浮起来

最高拉达临时特别委员会关于监测和评估地方自治机构和地方执行机构活动有效性的第二次会议在戒严期间的乌克兰首都基辅市举行。

明天是基辅的大型捐助者日

1 月 XNUMX 日在基辅以 O.O. 命名的国立医科大学举行捐助者日将在博戈莫莱特举行。乌克兰武装部队军队的血液采集工作将在该机构进行。该大学新闻部门在脸书上报道了这一消息。

黑客在基辅被拘留

安全局清理了基辅的机器人农场,这些机器人农场为了俄罗斯情报的利益而进行信息破坏。

分享

7 вересня на сцені Національної опери України – безсмертне творіння Джузеппе Верді «Дон Карлос». Ставиться ця опера не часто, адже вона вимагає великого складу першокласних виконавців. Вперше на суд українського глядача опера «Дон Карлос» була представлена 1985 року, а у 2012-му  в новому прочитанні знову повернулась на сцену Національної опери, та стала наймасштабнішою постановкою за всю історію Незалежності України.

Людмила Монастирська у партії Єлизавети в опері Дон Карлос

Нинішнє сценічне втілення твору – поєднання сюжету з багатою драматургією та яскравої сценографії. Костюми героїв відповідають історичній епосі, а декорації та спецефекти доповнюють події, які відбулись в Іспанії XVI століття. Вперше в постановці були використані новітні сучасні технічні засоби. Марією Левитською були розроблені надзвичайні за своєю красою і складністю декорації та виготовлено майже  420 костюмів. «В нашій роботі над цим великим твором не було місця мінімалізму або антрепризним вільностям. Але, попри глибоку історію твору і його класичне прочитання, ми, як сучасний театр, вважаємо необхідним створення таких видовищних вистав для українського глядача із залученням новітніх технічних можливостей», – зазначив головний режисер Анатолій Солов’яненко.

У вересні 2017 року партію Єлизавети Валуа в опері «Дон Карлос» вперше виконала Людмила Монастирська. «Я давно мріяла виконати цю партію, і рада, що ця нагода трапилася мені саме в нашому театрі. Завдяки цій партії мій репертуар збільшується і дебют партії Єлизавети Валуа відбувся саме на сцені Національної опери».

У головних партіях: Людмила Монастирська (Єлизавета Валуа), Андрій Романенко (Дон Карлос), Олександр Бойко  (Родріго, маркіз ді Поза), Анжеліна Швачка (принцеса Еболі), Сергій Ковнір (Філіпп II, іспанський король), Тарас Штонда (Великий інквізитор).

Над втіленням вердіївського шедевра працювали: режисер Анатолій Солов’яненко, диригент Микола Дядюра, хормейстер Богдан Пліш та художник Марія Левитська.