商业专业人士参与的学生生态派对

另请阅读

几乎被遗忘的乌克兰美食

这是一种简单的饼干,由新鲜面团、鸡蛋和乳清或酪乳制成。将 Verguns 面团制成薄饼,切成矩形或菱形,并在其中切出内部切口。然后,他们将切口的内部扭转一两次,然后在沸油中炸至金黄色。 Verguns是由女孩们在晚会上准备的,家庭主妇为颂歌者准备的,助产士为孙子们准备的。

850 格里夫尼亚 怎样才能坐飞机

乌克兰人被告知如果骑非斑马过马路将面临什么样的罚款。

基辅将创建当地问题排名

这种经验并不新鲜,KMDA 借鉴了德国同事的工作成果:在那里,此类举措动员了当地居民,并帮助将问题领域提升到全市范围。

比赛由 KPIshniks 组织

乌克兰大学生国际象棋锦标赛将在基辅举行,这是 20 年来的首次。

分享

克伦国立大学新闻学院作为社会企业运动“绿色学院”的一部分,舍甫琴科举办了一场生态派对和慈善博览会。

Як зробити Україну більш екологічною, а наше довколишнє середовище чистішим? Вирішенням подібних питань опікуються студенти Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка. Студентський еколого-волонтерський проект «Зелений інститут» веде цю роботу з 2010 р. у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» та Групою компаній «Фокстрот». За роки реалізації проект дав старт не лише понад 20 благодійним акціям на користь ряду підшефних соціальних закладів (дитячий спецсанаторій “Барвінок” у м. Боярка, три дитбудинки у Києві, соціальний реабілітаційний центр “Ковчег”) та студентів КНУ ім. Шевченка – воїнів АТО, а й сприяв працевлаштуванню студентів за спеціальністю. Зібрано 6 тонн макулатури, розміщено 55 публікацій про проект у ЗМІ, відзнято 10 відеороликів про «Зелений інститут» та його проактивних студентів.

Подальший розвиток проекту потребував порад та настанов від професіоналів екологічної справи, які й були запрошені на студентську еко-вечірку, що відбулася 20 листопада в столичному Інституті журналістики.

Так, Анна ПОНІКАРЧУК, співзасновниця магазину Ozero в стилі «нуль відходів», порадила як боротися з труднощами в реалізації еко-ініціатив: «Найестетичніше в еко-стилі життя – це багаторазові пляшки та термо-чашки».

Ольга ЧЕРНЯВСЬКА, співзасновниця проекту “Україна без сміття”, продовжила цю думку: «Якщо ви зараз можете відмовитися від паперових стаканчиків, то відмовляйтесь. Якщо можете відмовитися від поліетиленових пакетів, відмовляйтеся. Це дуже серйозний крок до зовсім іншого навколишнього середовища, ніж зараз. Це мінус один поверх багатоповерхового полігону відходів. Наступний крок – це сортування сміття».

А Людмила ОСИПЧУК, президент компанії Let`s do it, прямо запросила «зелених» студентів до співпраці з сортування сміття. Вона вважає, що для таких великих закладів, як навчальні, – це чудовий шанс знизити забруднення середовища.

«У «Зеленого інституту» є реальні результати і перспективи. Причому не тільки екологічні, адже за допомогою проекту відбувається професіоналізація освіти. За час реалізації еко-проекту студенти організували 16 акцій зі збору макулатури, їх еко-майстерня не припиняла свою роботу жодного року. До проекту постійно залучаються нові студенти, які вигадують щось нове та живлять його власною відповідальністю та креативом», – поділилась своїми враженнями куратор проекту від ГК «Фокстрот» Алевтина БЕЛЕЦЬКА.

Досвід і кошти, отримані в ході «зелених» акцій, активісти й наділі спрямовуватимуть на допомогу дитячим соціальним закладам Київщини та студентам університету, що несуть військову службу на сході України.