Жетони у метро виведуть з обігу

Останній день, коли у столичному метрополітені можна буде користуватися жетонами, – 31 жовтня 2019 року. Після зазначеної дати діятимуть лише електронні засоби оплати. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

Нагадаємо, що у столиці впроваджують єдиний електронний квиток. Оплатити поїздку в метро можна на кожній станції, скориставшись турнікетом із відповідною позначкою, а поповнити е-квиток – онлайн. Детальна інформація за посиланням.

Також оплатити проїзд у підземці за допомогою картки метро. При поповненні картки на 50 поїздок кожна коштуватиме 6,5 грн. Термін дії картки – 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично). Після використання робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції київського метрополітену, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі.

Столичні пільговики користуються підземкою виключно за Карткою киянина, загальнодержавні пільгові категорії проходять через ручний контроль з оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовного проїзду). Також діти до 7 років та школярі столиці (за наявності учнівського квитка) мають право на безкоштовний проїзд. Учні інших міст оплачують проїзд на загальних підставах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне