Змінили маршрут автобусу № 102Е

Читайте також

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі...

У Києві побито 133-річний рекорд з добової кількості опадів

У Києві в середу, 12 червня, зафіксували рекорд добової кількості опадів – 50,1 мм. Це на 25,5 мм більше, ніж було 1891 року для цього дня.

Сьогодні вимикатимуть світло лише на дві години

У четвер, 13 червня, в Україні знову застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Громадяни залишаться без світла ввечері.

Поділитися

З 1 березня 2016 року у рух автобусів маршруту № 102Е (експрес) руху внесено зміни.

У тестовому режимі рух зазначеного маршруту автобусів буде організовано так: «Кінотеатр Братислава – вул. Мате Залки – вул. Лайоша Гавро – вул. Маршала Малиновського – вул. Маршала Тимошенка – вул. Лугова – вул. Ярослава Івашкевича – просп. Правди (без заїзду на просп. Георгія Гонгадзе та просп. Свободи). Таких заходів вжито з метою оптимізації роботи автобусів в експресному режимі руху та вивчення попиту.

102E

Ознайомитись з розкладами руху автобусів маршруту № 102Е можна на сайті КП «Київпастранс» у розділі «ПАСАЖИРАМ – Розклад руху».

Усі зауваження та пропозиції щодо роботи автобусів маршруту № 102 в експресному режимі руху приймаються до Центру контролю за якістю пасажирських перевезень КП «Київпастранс» за телефоном: 528 30 11 та за електронною адресою: callcenter2@kpt.kiev.ua.