Зранку у День Державного прапора головний стяг на печерських пагорбах не майорів

Читайте також

У якому районі столиці найдешевші квартири

У Києві на вторинному ринку можна придбати квартиру без ремонту в середньому за $36 100$.

Громадянка “С” заробила понад $4 000 000, демонструючи свої принади

Днями голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що українці, які заробляють на акаунтах в OnlyFans, мають задекларувати свої доходи та сплачувати податки.

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

В “Укренерго” повідомили, чи діятимуть графіки відключення 18 вересня

Компанія "Укренерго" повідомила, що в середу, 18 вересня, заходи щодо обмеження електроенергії не прогнозуються.

У “Київ Цифровий” додали «Мапу ментального здоров’я» для пошуку психологічної підтримки

У застосунку “Київ Цифровий” запустили «Мапу ментального здоров’я», яка допоможе містянам знайти необхідну психологічну допомогу.

Поділитися

Сьогодні Київ відзначає День Державного прапора України, однак зранку головного стяга на найбільшому шлагштоку країни на Печерську не було видно – вчора його приспустили через сильний вітер.

О пів на дев’яту ранку прапор підняли над містом знову.

У Київській міській державній адміністрації привітали містян зо святом.

“Сьогодні Київ, як і тисячі українців у всьому світі, відзначає День Державного прапора України. Прапора, чиї синьо-жовті кольори стали відомим символом національної єдності та незламності, неймовірної мужності та захисту демократичних цінностей. Прапора, під яким за свободу і державність боролось не одне покоління наших предків.

Ще у 1990 році, попри залякування та жорсткий опір комуністичної влади, кияни зробили свій вибір: над столичною мерією за підтримки 200 тисяч громадян замайорів український стяг. До цього поворотного моменту наш народ йшов довгим і тернистим шляхом…

Нині ж синьо-жовті полотнища з гордістю та пошаною піднімають у всьому світі! Для Захисників і Захисниць наш прапор є своєрідним оберегом. А для окупованих міст, селищ і сіл – найбажанішим та найомріянішим після Перемоги. Адже разом із собою він несе свободу і мир, можливість жити і працювати, вирощувати хліб і ростити дітей.

Тож і під час ворожої навали, і після очищення наших родючих земель від нечисті столицю неодмінно прикрашає і прикрашатиме головний прапор України”.

Нагадаємо, раніше День Державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над київською мерією.