Зросте максимальний розмір допомоги по безробіттю

З 1 липня, згідно із Законом «Про Державний бюджет України на 2021 рік»,збільшується один із ключових соціальних стандартів – прожитковий мінімум. Від його розміру залежать соціальні та трудові виплати, зокрема, розмір максимальної допомоги по безробіттю, повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

робота офіс

«Сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить для працездатних осіб 2270 грн, а з 1 липня зросте до 2379 грн. Тобто ті, хто отримує максимальну допомогу по безробіттю (яка вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи і не може перевищувати чотири прожиткові мінімуми, наразі – 9080 грн), з 1 липня будуть отримувати більше – 9516 грн за місяць», – зауважив очільник КМЦЗ.

Що ж до розміру мінімальної допомоги по безробіттю, то він залишається без змін. На період карантину Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття збільшив мінімальний розмір допомоги по безробіттю із 650 до 1000 гривень. Мінімальний розмір допомоги по безробіттю встановлюється для осіб, зазначених у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців).

За даними Київського міського центру зайнятості, станом на 25 червня допомогу по безробіттю в столиці отримували понад 12,8 тис. безробітних, серед них мінімальну, у розмірі 1000 гривень – 2 тис. безробітних, а максимальну допомогу по безробіттю – близько 4 тис. осіб (30 відсотків усіх безробітних). Середній розмір допомоги по безробіттю у м. Києві складає 6619 грн.

Київ вийшов на фінальну стадію будівництва Подільсько-Воскресенського мосту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне