“Звуки Чорнобиля” повертаються з презентацією платівки

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

В цьому сезоні Sounds of Chornobyl відомі у світі українські електронні музиканти відіграли свої живі виступи із Зони відчуження, які були зняті супершвидкісними дронами, та у супроводі 3D графіки будуть презентовані світу на YouTube до кінця жовтня.

Під час одного з таких лайф перформансів посеред міста-привида Прип’ять буде презентована вінілова платівка “Звуки Чорнобиля” першого сезону.

Звуки Чорнобиля

Звуки Чорнобиля

Колекційна платівка “Звуки Чорнобиля” — унікальна, як і весь проєкт Валерія Коршунова. Вона має обмежений тираж, вініл, що світиться у темряві, і колекційну обкладинку, на якій портрети музикантів оживають та розповідають особисто про написані ними пісні.

Не менш унікальний і зірковий склад виконавців пластинки. 10 різноманітних композицій від ісландців GusGus, гурту KAZKA,  технодіджея Bjarki, бітбоксера Dub FX, французького гурту TELEPOPMUSIK, Сергія Міхалка та Олександра Чемерова, гуртів «Вагоновожатые», ATOMIC SIMAO та соло-виконавці — Стасік та KRUTЬ — цікавий екземпляр для кожної вінілової колекції.

Звуки Чорнобиля

Вартість платівки також символічна — 1986 гривень, а весь прибуток піде на допомогу ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС за допомогою нового сервісу HELP CHORNOBYL.

В основу кожної композиції проєкту «Звуки Чорнобиля» закладені характерні для Зони відчуження  звуки: тріск дозиметра, скрип оглядового колеса, шум рудого лісу, відлуння, гуркіт течії, навіть, звуки з середини Чорнобильської АЕС.

Sounds of Chоrnobyl. vol. 2: Radiation

В цьому році до звуків буде додано й унікальний відеоряд. Виступ кожного артиста проєкту “Sounds of Chоrnobyl. vol. 2: Radiation” буде запрошувати в атмосферну часову подорож Зоною Відчуження у супроводі  музики зі Звуками Чорнобиля та сучасної 3D графіки.

Всі електронні музиканти проєкту у 2021 році — перш за все є композиторами, які самостійно пишуть, а потім виконують свою музику наживо, граючи на сучасних модульних синтезаторах. Для цього проєкту вони спеціально написали композиції та виступили безпосередньо у Зоні Відчуження.

Всі виступи мають свої окремі тематичні місця, ретельно підібрані для кожного музиканта. Зйомка, крім звичайних камер, відбувалась за допомогою унікальних швидкісних дронів від відомих українців ZBROY, що є майстрами зі світовим ім’ям, які вже відзняли Оперу та навіть Метро.

«Музичний альбом Звуки Чорнобиля — це сучасне переосмислення відомої катастрофи музикантами, які у кожному треку з різних боків розповідають історії Чорнобиля, — каже Валерій Коршунов, арт-куратор проєкту, продюсер та автор аудіобібліотеки «Звуки Чорнобиля», — Чорнобильська катастрофа торкнулася мільйонів людей по всьому світу. Це тяжка історія, говорити про яку болісно і досі, але, як ви знаєте, будь-яку травму треба лікувати. Саме для цього команда ARTEFACT ще у 2018 році, створила проєкт «Звуки Чорнобиля».

Сайт та соціальні мережі

“Звуки Чорнобиля” – має вже понад 1 200 000 переглядів у YouTube й понад 1 000 000 на FB та увійшов у підбірки найкращих альбомів 2020 року на думку музичних журналістів та експертів.

Через творчість різноманітних талановитих музикантів цей проєкт допомагає по-іншому подивитися на історію, яка сплела життя стількох людей і назавжди залишиться на мапі світу найбільшою техногенною катастрофою всього за 100 кілометрів від Києва.

Новини про проєкт та вінілову платівку — у соціальних мережах проєкту в Instagram, Facebook, та на сайті проєкту.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Центру організаційно-технічного та інформаційного забезпечення УЗВ та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Національного Музею Чорнобиль, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.