На Почайні з’явився оглядовий майданчик

На березі р. Почайни на мicцi багаторічного смітника активісти впорядкували оглядовий майданчик, а на підпірнiй стінi вздовж русла створено художній розпис (довжина 72 м) з історією Почайни від язичництва до християнства. Задля збереження досягнутих результатів благоустрою, оформлення пам’ятного місця, забезпечення безпеки відвідувачів біля річки треба реалізувати комплекс заходів.

Річка Почайна збереглася лише на Оболоні в промислово-складському районі. Там, де до річки примикає вулиця Вербова, протягом десятиліть, берег слугував звалищем побутового та будівельного сміття. Влітку десятки тонн було зібрано силами волонтерів та комунальних підприємств. Але територія біля Почайни залишилася незахищеною від вандалізму, а художнє оформлення пам’ятного місця – незавершеним, що унеможливлює повноцінне використання території для проведення фестивалю Євробачення.

Передбачена реалізація комплексу оздоблювально-художніх та охоронно-антивандальних заходів. Їх реалізація формуватиме фокус тяжіння до пам’ятного місця та унікального художнього середовища парку Почайна, вже закладеного громадськістю. Водночас буде забезпечено безпеку його відвідування, а також дотримання вимог діючого законодавства у сфері містобудування щодо безпеки поводження на території публічного простору поруч із водними об’єктами.

Всі небайдужі! Голосуйте за проект “Оформлення та захист пам’ятного місця на первинно упорядкованій території біля річки Почайна” >>>

Почайна

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Дніпро
Набережна Дніпра кардинально зміниться 24/03/2018 20:26
У парку Партизанської Слави встановлять п’ять арок-фонтанів 24/03/2018 14:32
діти
На весняних канікулах дітям пропонуються майстер-класи та квести 24/03/2018 13:04
Парк між Троєщиною та Райдужним капітально відремонтують 22/03/2018 22:01
Печерський ландшафтний парк відремонтюють 22/03/2018 13:52
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне