На Почайні з’явився оглядовий майданчик

Опубліковано: 18/01/2017 9:13
Найближче метро:

На березі р. Почайни на мicцi багаторічного смітника активісти впорядкували оглядовий майданчик, а на підпірнiй стінi вздовж русла створено художній розпис (довжина 72 м) з історією Почайни від язичництва до християнства. Задля збереження досягнутих результатів благоустрою, оформлення пам’ятного місця, забезпечення безпеки відвідувачів біля річки треба реалізувати комплекс заходів.

Річка Почайна збереглася лише на Оболоні в промислово-складському районі. Там, де до річки примикає вулиця Вербова, протягом десятиліть, берег слугував звалищем побутового та будівельного сміття. Влітку десятки тонн було зібрано силами волонтерів та комунальних підприємств. Але територія біля Почайни залишилася незахищеною від вандалізму, а художнє оформлення пам’ятного місця – незавершеним, що унеможливлює повноцінне використання території для проведення фестивалю Євробачення.

Передбачена реалізація комплексу оздоблювально-художніх та охоронно-антивандальних заходів. Їх реалізація формуватиме фокус тяжіння до пам’ятного місця та унікального художнього середовища парку Почайна, вже закладеного громадськістю. Водночас буде забезпечено безпеку його відвідування, а також дотримання вимог діючого законодавства у сфері містобудування щодо безпеки поводження на території публічного простору поруч із водними об’єктами.

Всі небайдужі! Голосуйте за проект “Оформлення та захист пам’ятного місця на первинно упорядкованій території біля річки Почайна” >>>

Почайна

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне